Bugun...
FLAŞ HABER
SON DAKİKA

YUNUSEMRELİ ATLETİZMCİLER MADALYALARI TOPLADI

 Tarih: 27-11-2019 04:40:57
Yunusemre Belediyespor Kulübü atletizm sporcuları, Manisa Atletizm İl Temsilciliği Öğretmenler Günü Kros Müsabakalarında madalyaları topladı.
YUNUSEMRELİ ATLETİZMCİLER MADALYALARI TOPLADI

Yunusemre Belediyespor Kulübü atletizm sporcuları, Manisa Atletizm İl Temsilciliği Öğretmenler Günü Kros Müsabakalarında madalyaları topladı.

 

Atatürk Olimpik Spor Tesisleri’nde yapılan Öğretmenler Günü Kros Müsabakalarında Yunusemre Belediyespor Atletizm sporcuları dereceleri kimseye kaptırmadı. Sporcular, 4 biricilik,2 ikincilik ve 3 üçüncülük elde etti. Atletizmcileri kutlayan Yunusemre Belediyespor Kulübü Başkanı Arif Alkan yakaladıkları başarının devamını diledi.

 

Derece elde eden sporcular ve aldıkları dereceler ise şöyle:

 

Genç erkek 3 km

 

1.Burak Orhan

2.Rıdvan Mengü Aslan

3.Onur Hancı

 

Genç kızlar 3 km

 

1.Güneş Şare

2.Tuğba Yılmaz

3.Şeyme Deniz

 

Küçük Erkekler 1500 m

 

1.Ahmet Zübeyir Çağlar

 

Küçük kızlar 2 km

 

1.Rezan Yalçın

Etiketler

  DİĞER GÜNDEM Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
ŞEHZADELER HALKI TERCİHİN KİMDEN YANA OLACAK?
resmi ilanlar nöbetçi eczaneler
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
17.01.2020 19:00 Ankaragücü 0 - 1 İttifak Holding Konyaspor
18.01.2020 19:00 Gaziantep FK 0 - 2 Fenerbahçe
18.01.2020 16:00 İstanbul Başakşehir 4 - 1 BtcTurk Yeni Malatyaspor
18.01.2020 13:00 Aytemiz Alanyaspor 5 - 1 Kayserispor
19.01.2020 18:00 Beşiktaş 1 - 2 Demir Grup Sivasspor
19.01.2020 15:00 Trabzonspor 6 - 0 Kasımpaşa
19.01.2020 15:00 Galatasaray 2 - 1 Denizlispor
19.01.2020 12:30 Antalyaspor 0 - 3 Göztepe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep FK
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Belediyesi Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Futbol Kulubu 2 - 0 Erzin Spor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Ozel Idarespor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Spor FK 3 - 2 Duzcespor
  GAZETE MANŞETLERİ
YUKARI