Bugun...
FLAŞ HABER
SON DAKİKA

YUNUSEMRELİ JUDOCULAR 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA YILDIZLAR JUDO İL BİRİNCİLİĞİNDE MADALYALARI TOPLADI

 Tarih: 15-07-2019 19:48:55
Yunusemre Belediyespor judo sporcuları Manisa'da yapılan 15 Temmuz Şehitlerini Anma Yıldızlar Judo İl Birinciliği karşılaşmalarında madalyaları topladı.
YUNUSEMRELİ JUDOCULAR 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA YILDIZLAR JUDO İL BİRİNCİLİĞİNDE MADALYALARI TOPLADI

Yunusemre Belediyespor judo sporcuları Manisa'da yapılan 15 Temmuz Şehitlerini Anma Yıldızlar Judo İl Birinciliği karşılaşmalarında madalyaları topladı.    Manisa’da yapılan 15 Temmuz Şehitlerini Anma Yıldızlar Judo İl Birinciliği’ne Yunusemre Belediyespor judo sporcuları damga vurdu. Karşılaşmalarda bayanlar kategorisinde 44 kg’de İkra Durak, 52 kg’de Ayşe Baş, 57 kg’de Ceyda Aydın, +63 kg’de Dilara Akdemir, 32 kg’de Merve Kaya, 40 kg’de Sura Nil Karsu, Esma Karafil, Sidar Cihangir, 63 kg’de Sezin Recepçe,  Fatmanur Polat, Irmak Yalınç 2. olurken; 32 kg’de Naz Korkmaz, 48 kg’de Bahar Karafil, Zilan Buzkan, Sudenaz Şahin, Yağmur Yüce ve İlayda Akçagün  3.lük elde etti. Erkekler kategorisinde ise 46 kg’de Alp Çalışkan, 60 kg’de Emin Atlı, 66 kg’de Abdullah İnci, 73 kg’de Hakkı Emir Ulaş, +73 kg’de Cuma Çiçek 1.,42 kg’de Şevki Atmaz, Taha Atay, 55 kg’de Hilmican Çoban 2., Çağdaş Harmandalı ve Baran Durak ise 3. oldu. Sporcuları kutlayan Yunusemre Belediyespor Kulübü Başkanı Arif Alkan yakalanan başarının kendilerini gururlandırdığını belirtti. 

 

Etiketler

  DİĞER GÜNDEM Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
ŞEHZADELER HALKI TERCİHİN KİMDEN YANA OLACAK?
resmi ilanlar nöbetçi eczaneler
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
06.12.2019 19:30 Fenerbahçe - Gençlerbirliği
07.12.2019 14:00 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor
07.12.2019 19:00 Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor
07.12.2019 16:30 Ankaragücü - Göztepe
08.12.2019 15:30 Antalyaspor - Trabzonspor
08.12.2019 18:00 Kasımpaşa - Beşiktaş
08.12.2019 13:00 İttifak Holding Konyaspor - Gaziantep FK
08.12.2019 15:30 Denizlispor - İstanbul Başakşehir
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep FK
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Belediyesi Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Futbol Kulubu 2 - 0 Erzin Spor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Ozel Idarespor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Spor FK 3 - 2 Duzcespor
  GAZETE MANŞETLERİ
YUKARI