Bugun...
FLAŞ HABER
SON DAKİKA

YUNUSEMRE KIŞ TAEKWONDO KURSLARI BAŞLADI

 Tarih: 01-10-2019 22:21:39
Çocukları spora yönlendiren Yunusemre Belediyespor, kış dönemi taekwondo kurslarının da startını verdi.
YUNUSEMRE KIŞ TAEKWONDO KURSLARI BAŞLADI

Çocukları spora yönlendiren Yunusemre Belediyespor, kış dönemi taekwondo kurslarının da startını verdi.

 

Yunusemre Belediyespor kış taekwondo kursları başladı. Yunusemre Belediyesi’nin katkılarıyla Antrenörler Serap Aydeniz ve Zekai Demir rehberliğinde Uzak Doğu sporunu öğrenecek öğrenciler için kurslar, Muradiye Sosyal Tesislerde hafta sonları saat 10.00 - 12.00,  Gediz Spor Tesisleri’nde de pazartesi salı ve perşembe günleri saat 16.30 – 18.00 arasında yapılacak. Kursa 5 – 13 yaş arası öğrencilerin kayıt yaptırabileceği kursa olan ilginin memnuniyet verici olduğunu kaydeden Teakwondo Antrenörü Serap Aydeniz, başarılı sporcular yetiştirmeyi amaçladıklarını belirtti. Aydeniz en büyük destekçileri Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Kulüp Başkanı Arif Alkan’a teşekkür ederken; kurslar hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin 444 62 09 no’lu çağrı merkezini arayabileceklerini ya da Yunusemre Belediyesi Spor Kulübüne başvurubileceğini söyledi. 

Etiketler

  DİĞER GÜNDEM Haberleri
  HABER ARŞİVİ
  ANKET Tüm Anketler
ŞEHZADELER HALKI TERCİHİN KİMDEN YANA OLACAK?
resmi ilanlar nöbetçi eczaneler
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
22.11.2019 19:30 Galatasaray - İstanbul Başakşehir
23.11.2019 19:00 İttifak Holding Konyaspor - Beşiktaş
23.11.2019 16:30 Ankaragücü - Trabzonspor
23.11.2019 14:00 Denizlispor - Ç.Rizespor
24.11.2019 15:30 Kasımpaşa - Gençlerbirliği
24.11.2019 15:30 Aytemiz Alanyaspor - Göztepe
24.11.2019 18:00 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe
24.11.2019 13:00 Kayserispor - Demir Grup Sivasspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep FK
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Belediyesi Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Futbol Kulubu 2 - 0 Erzin Spor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Ozel Idarespor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Spor FK 3 - 2 Duzcespor
  GAZETE MANŞETLERİ
YUKARI